Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Navigácia

Výber jazyka

  • Slovensky
  • English
  • Magyar

Obsah

Stránka

  • 1

Archív

Program na 25. týždeň v období cez rok


24.  – 30. september

 

Deň: Slávenie: Čas: Úmysel:

Pondelok:

 

18:00 h

+ Andrej Andrejčák (výročie smrti)

Utorok:

 

 

Božčice - 18:00 h
+ Mária, Andrej Jager

Streda:

 

7:30 h

Jozef (60 rokov života)

Štvrtok:

spomienka
svätý Vincent de Paul, kňaz

18:00 h

+ Mária Krucovčinová

Piatok:

 

18:00 h

+ Jozef Hvozdík
(č.d. 84)

Sobota:

sviatok
svätí Michal, Gabriel a Rafael, archanjeli

7:30 h

+ Michal Vasiľ

Nedeľa:

26. nedeľa v období cez rok

 

Božčice - 8:00 h
+ Ján, Andrej Jager

9:30 h

za farnosť

Čitanie lekcií:
Stašová Lucia
Dombajová Dominika


24. 9. 2018

Program na 24. týždeň v období cez rok


17.  – 23. september

 

Deň: Slávenie: Čas: Úmysel:

Pondelok:

 

18:00 h

+ Mária Topoľovská (č.d. 34)

Utorok:

 

 

Božčice - 18:00 h
+ Andrej Jager

Streda:

 

7:30 h

za požehnanie rodiny … a obrátenie Marka

Štvrtok:

spomienka
svätý Ondrej Kim Taegon,kňaz a Pavol Chong Hasang
a spoločníci, mučeníci

18:00 h

+ Anna Stašková

Piatok:

sviatok
svätý Matúš, apoštol
a evanjelista

18:00 h

+ Ján Besterci

Sobota:

 

18:00 h

+ Anna Veselá

Čitanie lekcií:

Bálintová Michaela
Kačmár Viliam

Nedeľa:

25. nedeľa v období cez rok

 

Dvorianky - 8:00 h
za farnosť

8:00 h

(svätá liturgia)

9:30 h

+ Mária Huttmanová

Čitanie lekcií:
Tóth Marián
Tóthová Andrejka

 

Božčice - 11:00 h
-


18. 9. 2018

Program na 23. týždeň v období cez rok


10.  – 16. september

 

Deň: Slávenie: Čas: Úmysel:

Pondelok:

 

18:00 h

+ Anna, Ján, Anna Tóth

Utorok:

 

 

Božčice - 18:00 h
+ Anna Jurčová

Streda:

 

18:00 h

+ Zuzana Ivanocová
(výročie smrti)

Štvrtok:

spomienka
svätý Ján Zlatoústy,
biskup a učiteľ Cirkvi

18:00 h

+ Mária Tkáčiková, Michal Starenčák

Piatok:

sviatok
Povýšenie svätého Kríža

15:00 h

Marcel a Lucia
(Sobáš)

Sobota:

slávnosť
Sedembolestná Panna Mária, patrónka Slovenska

 

 

Božčice - 8:00 h
za farnosť

9:30 h

+ Mária Oporosková

Čitanie lekcií:
Belasová Anička
Koscelanský Patrik

Nedeľa:

24. nedeľa v období cez rok

9:30 h

za farnosť

Čitanie lekcií:
Ševčíková Darina
Hazugová Marta

 

Božčice - 11:00 h
(svätá liturgia)


11. 9. 2018
Archív

Stránka

  • 1